NWFhMTE2

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

perma ban od audinka - PSYCHO-PROJECT.EU

perma ban od audinka

Zde pište žádosti o ban, nebo unban.
Here is section for ban and unban.

Topic author
oliver
Status: Offline

perma ban od audinka

Postby oliver » Tue 24. Dec 2019 20:12:34

dobry vecer dnes jsem, se dozvedel ze mam perma na svem uctu kvuli 40 mincim ktere mi podaroval jisty hrac ktery tento ban zaridil... tento hrac ktere jmeno uvest sam nevim kdyz vymenuje 3x do tydne postavy kteremu jsem pri techto obstrukcich vzdy assistoval a rozdaval karty daroval mu mince na jeho potrebne itemy a on si otvira hubu na mou osobu je vlezli apodobne ??? jak to že jsem nedostal perma ban uz pred tim kdyz mi je poslal ? pravidla servru jsem neporusil tak nechapu proc mam perma jestli mu jde o ty zbrane potom chci vyrovnani za me straty a jeho anti ele weapon mu rad vratim ! za ty zbrane jsem mu slibil zoo prsten ktery jeste nemam hotovy a mysli si ze to udelam do dne ... mam taky rodinu praci a ne jen cas byt na wow tu rodinu do ktere on se tak rad navazi a jen nas otravuje! mam tu i skreeny kde jsem daroval karty kdyz vymenoval uz asi 10 char a jiny hrac po nem pozadoval elekarty ...dekuji a hezke svatky :evil: :evil: :evil: PS: postavu jmenem Kanake drive Oli nehraju jen ja ale i jini hraci ( rad bych videl jaka pravidla jsem porusil a co jsem vlastne odcizil vice mene ucet na kterem mam ban mam jen veci ktere jsem si sam udelal nebo dostal.....neodcizil!) nemam fb jen whatsapp pripadne pozadejte o kontakt k vyreseni dekuji

Damien
Status: Offline

Re: perma ban od audinka

Postby Damien » Thu 26. Dec 2019 6:35:15

Vyreseno. Lock.
Sometimes you gotta do what you gotta do.
SubAdmin Aquarius

Return to “BAN || UNBAN”